Inauguracja sezonu na plus ! Zryw Szarów 3:0 LKS Czarnochowice

Inauguracja sezonu 2015/16 na duży plus. Zryw Szarów - LKS Czarnochowice 3-0 (0-0) Bramki: 47' Ziółko, 60' Nawrot (k), 76' Kluz ZRYW: Mleko, Kossakowski, Buchacz, Tomera, Flasiński (80' Nowak), Nawrot, Zięba, Socha (65' Juszczyk), Moskal (80' Bolik), Szeleś, Ziółko (55' Kluz) Początek spotkania to przewaga Zrywu, który zmusił do obrony gości, pomimo wielu sytuacji podbramkowych, nie udało się strzelić bramki i do przerwy mielismy remis. Kibice na pierwszego gola musieli czekać 47 minut kiedy to Ziółko mocnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w bramce nie dając szans bramkarzowi z Czarnochowic, 13 minut póżniej w polu karnym faulowany Zięba , pewnym strzałem 11stkę na gola zamienił Nawrot. Drużyna z Czarnochowic opadła z sił co wykorzystał w 76 minucie Kluz ustalając wynik spotkania na 3:0. Wspaniały początek piłkarzy z Szarowa to dobra prognoza na następne mecze. Liczymy, że i w następnych spotkaniach udowodnią swą dobrą formę. Kolejny mecz: 26.08 (środa) Zryw Szarów - Wilga Koźmice Wielkie , godz. 17:30 Żródło: zryw-szarow.futbolowo.pl