Zryw Szarów Najlepszy na Prądniczanka CUP 2015 !!!

ZRYW SZARÓW został tegorocznym zwycięzcą II Halowego Turnieju Seniorów Prądniczanka Cup 2015. W finale Szarowianie pokonali drużynę Nadwiślanki Nowe Brzesko 3:0. Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończyła Prądniczanka I, która okazała się lepsza od Orła Iwanowice. Dodatkowo Najlepszym Bramkarzem turnieju został Goalkeeper Zrywu Arkadiusz Mleko.

Półfinał I

Prądniczanka I - Zryw Szarów 1-1 (karne 0-2)

Bramki: Jeleń - Moskal (w karnychMoskal, Ziółko)

W pierwszym meczu półfinałowym spotkali się gospodarze z drużyną Zrywu Szarów. W spotkaniu tym na początku meczu lepiej prezentowała się Prądniczanka, lecz nie mogła znaleźć sposobu na kapitalnie spisującego się w bramce Zrywu Arkadiusza Mleko. Od 8 minuty przewagę uzyskali Szarowianie kiedy to karę 2 minut dostał jeden z zawodników Prądniczanki lecz nie udokumentowali tej przewagi bramką. Chwilę po tym jak gospodarze wznowili grę w komplecie zaskoczyli składną akcją i na 5 minut przed końcem prowadzili 1-0. W ostatniej minucie spotkania trener Zrywu postawił wszystko na jedną kartę wycofując bramkarza co dało bramkę za sprawą Moskala na 25 sekund przed końcowym gwizdkiem. W regulaminowym czasie gry padł remis dlatego też o rozstrzygnięciu musiały zadecydować rzuty karne w których celniej trafiali Szarowianie (Bramki Moskal, Ziółko)

Bramki: 2x Nawrot, Ziółko

Wielki Finał rozpoczął się od mocnego uderzenia Nadwiślanki, której zawodnicy dwa razy ostemplowali słupki bramki strzeżonej przez Mleko. Po chwili jednak do głosu doszli zawodnicy Zrywu, którzy osiągnęli wizualną przewagę nie dając rozwinąć już skrzydeł zawodnikom z Nowego Brzeska. Po dwóch bramkach Nawrota oraz jednej Ziółki Szarowianie mogli świętować zdobycie Pucharu.

Zryw Szarów wystąpił w składzie- Mleko Arkadiusz, Moskal Łukasz, Nawrot Mariusz, Ziółko Robert, Kras Tomasz, Maj Krzysztof, Kluz Karol, Juszczyk Kamil, Buchacz Michał, Trener: Mastalerz Krzysztof

Najlepszy bramkarz- Mleko Arkadiusz (Zryw Szarów)

Najlepszy zawodnik-Mateusz Jeleń( Pradniczanka I)