Zryw Szarów przezimuje jako v-ce lider !!!

08.11.14 Iskra Zakrzów - Zryw Szarów 3-5 (3-3)

Bramki:?? - Maj 12', 44', Nawrot 30', 46', 60(k)'

Zryw: Mleko - Nowak, Buchacz, Dominik, Cichoń - Jastrzębski (65' Kuc), Moskal (85' Kras), Socha (55' Szeleś), Nawrot, Kluz, Maj (65' Ziółko)

W ostatnim meczu rundy jesiennej podopieczni trenera Krzysztofa Mastalerza wygrali w meczu wyjazdowym z Iskrą Zakrzów 3-5. Spotkanie to mogło się zakończyć dużo wyższym wynikiem lecz swoich wręcz 200% sytuacji nie wykorzystali kolejno trzy razy Maj, Kluz, Nawrot oraz Ziółko którego bramka została nie uznana przez sędziego który dopatrzył się pozycji spalonej ( po meczu arbiter przeprosił, przyznając że popełnił błąd). Drużyna z Zakrzowa natomiast miała trzy sytuację, które potrafiła zamienić na bramki, raz po rzucie wolnym oraz dwa razy po błędach zawodników Zrywu i szybkich kontratakach.

Tym samym Zryw Szarów kończy rundę jesienną na drugiej pozycji z dorobkiem 26 pkt i tracąc do liderującej Targowianki 6 oczek.